اخبار

همزمان با جشن پیروزی شکوهمند انقلاب

آیین تجلیل از بازنشستگان مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد

جشن ویژه ی فجر انقلاب و آیین تجلیل از بازنشستگان مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور خانواده معظم بازنشستگان، مسعود حسنی مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در سالن همایش منطقه ویژه برگزار گردید

خبرنگار بسیجی حوزه کارگری امیرالمومنین (ع) به نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، آیین تجلیل از بازنشستگان مجتمع گاز پارس جنوبی همزمان با ایام خجسته پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با حضور مدیران و کارکنان پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبی و با اجرای برنامه های شاد و متنوع در سالن همایش منطقه ویژه برگزار شد.

در ادامه ی مراسم آیین تجلیل از بازنشستگان، مسعود حسنی مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام خجسته ی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از تلاش و زحمات کارکنان بازنشسته ی مجتمع تقدیر نمود.

حسنی در ادامه افزود: اکنون افتخارات عظیمی در مجتمع گاز پارس جنوبی به ثمر نشسته است که ماحصل تلاش های شبانه روزی 12 هزار نفر نیروی فهیم و فرهیخته که دست در دست هم داده اند، با تلاش جمعی و تلفیقی از علم و دانش با تجربه و تخصص محقق شده است. وی با اشاره به تلاش و خدمت صادقانه کارکنان در دوران پرافتخار خدمت و مسئولیت عنوان داشت: تجربه و دانش فراوان کارکنان و متخصصانی که اکنون به درجه پرافتخار بازنشستگی نائل آمدند موجبات رشد و شکوفایی مجتمع را فراهم آورده و امیدواریم جوانان پرتلاش مجتمع بتوانند در همین مسیر قدم بردارند.

حسنی با اشاره به تلاش گسترده بسیجی گونه کارکنان مجتمع گفت: مدیران و مسئولین مجتمع گاز پارس جنوبی اکنون وظیفه خود می دانند که در جهت احقاق حقوق کامل کارکنان هرآنچه از دستمان برمی آید تلاش خواهیم کرد و یقین بدانید از این تلاش ها تا به ثمر نشستن آن هرگز فروگذار نخواهیم بود.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه عنوان داشت: اکنون جوانان فرهیخته و خلاق با استفاده از دانش و توان داخلی توانسته اند بهترین موفقیت ها را در تمام زمینه ها در مجتمع گاز پارس جنوبی رقم بزنند و این کارکنان شایسته بهترین پاداش ها هستند.

وی به نقش موثر خانواده کارکنان مجتمع در خلق این موفقیت های عظیم اشاره نمود و گفت: همسران و خانواده کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در خلق ای دستاوردهای عظیم بیشترین نقش را ایفا نموده اند و تمام سختی ها را برای همسران خود هموار نموده اند و اکنون نیز شاهد آن هستیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید