اخبار

مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی

از اولویت های مهم در مجتمع گاز پارس جنوبی توجه به موارد اقتصاد مقاومتی است

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: تمامی موارد مطرح شده در اقتصاد مقاومتی بسیار مهم و موجب شکوفایی اقتصاد کشور است. وی با بیان اهمیت بسیار مهم اقتصاد مقاومتی در محتمع گاز پارس جنوبی افزود: توسعه کار آفرینی در جامعه یکی از موارد بسیار مهم اقتصاد مقاومتی می باشد.

خبرنگار بسیجی حوزه کارگری امیرالمومنین (ع) به نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ مسعود حسنی با بیان اهمیت بسیار مهم اقتصاد مقاومتی در مجتمع گاز پارس جنوبی افزود: توسعه کارآفرینی در جامعه یکی از موارد بسیار مهم اقتصاد مقاومتی می باشد. وی در ادامه خاطر نشان کرد: خرد جمعی و گروهی به همراه تلاش مستمر یکی از ارزش های والای مجتمع عظیم گازی کشور است.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی عنوان داشت: همواره باید اخلاق حرفه ایی و اعتماد سازی سرلوحه تمام کارها قرار بگیرد.

حسنی یادآور شد: محصولات کشور باید دانش بنیان باشد تا روزبه روز شاهد رشد و تبلور اقتصادی در کشور باشیم و مسائل مهم در این حوزه را ارتقاء دهیم.

وی در ادامه فرهنگ سازی در اصلاح الگوی مصرف اشاره نمود و خاطر نشان کرد: کاهش مصرف انرژی در کشور باید فرهنگ سازی و ارائه آموزش های لازم و با برنامه ریزی دقیق نهادینه شود و در این مهم توجه ویژه به اصلاح الگوی مصرف داشته باشیم. وی گفت: فروش میعانات گازی در مجتمع گاز پارس جنوبی همسو با اقتصاد مقاومتی در اولویت قرار دارد و با بهره مندی از دانش بومی و توان داخلی متخصصان و کارکنان در جهت تولید مستمر و پایدار گاز گام های موثری برخواهیم داشت.

حسنی در ادامه عنوان داشت: کار و تلاش جمعی در مجتمع گاز پارس جنوبی یک افتخار ملی است و جوانان و متخصصان مجتمع با تمام توان در جهت شکوفایی اقتصاد کشور در مسیر اقتدار گام برمی نهد.

وی به رسالت مهم مجتمع گاز پارس جنوبی اشاره کرد و گفت: رسالتی که اکنون کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی عهده دار آن هستند رسالتی بسیار مهم و عظیم است که در خانه تک به تک آحاد جامعه، بزرگی کار و تلاش شبانه روزی کارکنان نمایان است.

اضافه کردن دیدگاه جدید