اخبار

در گرامیداشت دهه مبارک فجر و همسو با حفظ محیط زیست در شیفت ایثار

مشارکت ایثارگران و بسیجیان حوزه کارگری امیرالمومنین(ع) و کارکنان پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی در پاکسازی ساحل خلیج فارس

با تلاش واحد محیط زیست و همکاری جمعی از کارکنان و بسیجیان حوزه کارگری امیرالمومنین(ع) پالایشگاه مجتمع گاز پارس جنوبی ، در محدوده آبگیر این پالایشگاه ، ساحل خلیج فارس پاکسازی گردید.

خبرنگار بسیجی حوزه کارگری امیرالمومنین (ع) به نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، شاهسونی سرپرستHSE پالایشگاه اول با اشاره به اهمیت و ضرورت حراست از اکوسیستم اظهار داشت: در راستای حفظ محیط زیست و فرهنگسازی زیست محیطی جهت حفاظت از اکوسیستم خلیج فارس، جمعی از بسیجیان حوزه کارگری امیرالمومنین ، کارکنان واحدهای حراست، تعمیرات ، فضای سبز؛ بهره برداری ، روابط عمومی ، تنظیفات صنعتی آبگیر پالایشگاه اول ، زباله های چندین هکتار از ساحل خلیج فارس را جمع آوری نمودند.

وی خاطر نشان کرد: هدف از این برنامه فرهنگی تفریحی، حفظت و نکوداشت محیط زیست، ایجاد یک فضای بانشاط کاری ، بهبود ارتباطات شغلی و ایجاد روحیه همدلی و ایثارگری در شیفت ایثار بوده است.

شاهسونی در ادامه خاطر نشان کرد: امید آن داریم که در آینده ای نزدیک و با تلاش همگانی در سطح ملی و جهانی، محیطی پاک و به دور از هرگونه آلودگی در پیش رو داشته باشیم.

این مقام مسئول یادآور شد: حلقه های صالحین بسیجیان حوزه کارگری و متخصصان پرتلاش پالایشگاه برنامه ریزی دقیق گام های موثری در جهت حفاظت از محیط زیست برداشته اند.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید