اخبار

در گرامیداشت دهه غرور آفرین فجر انقلاب اسلامی و با حضور فعال مجتمع گاز پارس جنوبی

نهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی عسلویه افتتاح شد.

آیین افتتاحیه نهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور فعال مجتکع گاز پارس جنوبی و با مشارکت 130شرکت داخلی و خارجی در قطب انرژی کشور ( شهرستان عسلویه) برگزار گردید.

خبرنگار بسیجی حوزه امیرالمومنین(ع) به نقل از روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی ، مدیر عامل منطقه ویژه پارس در آیین افتتاحیه نهمین نمایشگاه نفت، گاز ، پالایش و پتروشیمی گفت: بدون تردید برگزاری این چنین نمایشگاههای می تواند مسیر را برای ارائه توانمندی های شرکت های دانش بنیان و سازنده داخلی هموار سازد.

یوسفی در ادامه عنوان داشت: این نمایشگاه که در جوار تاسیسات و صنایع نفت و گاز برپا شده بدون تردید می تواند محلی باشد برای تبادل تجارب صنعتگران، دانشجویان، فعالان حوزه اقتصادی و انرژی، مدیران صنعت نفت و فعالان حوزه اقتصادی و انرژی ، مدیران صنعت نفت و فعالان بخش خصوصی باشد.

مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور فعال در نهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عسلویه با حمایت کامل از سازندگان داخلی و تکیه بر توان داخلی گام در مسیر شکوفایی اقتصاد کشور برداشته است.

وی عنوان داشت: اکنون پالایشگاههای مجتمع گاز پارس جنوبی با استفاده از دانش و توان بومی و استفاده از تجهیزات و قطعات داخلی الگویی در مسیر اقتصاد مقاومتی است.

قائم مقام روابط عمومی وزارت نفت نیز این نمایشگاه را اتفاقی میمون در منطقه ویژه پارس برشمرد و  گفت : نمایشگاههای صنعت نفت ، از تاثیر گذارترین نمایشگاهها محسوب می شوند که برگزاری آن در مناطق مهمی همچون عسلویه می تواند اثرات مثبت متعددی به همراه داشته باشد.

گفتنی است، نهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عسلویه در مساحت 6 هزار متر مربع و با مشارکت 130شرکت داخلی و خارجی از تاریخ 15 الی 18 بهمن ماه برگزار می شود.    

اضافه کردن دیدگاه جدید