اخبار

عروج ملکوتی اولین شهید مدافع سلامت

پیکر دکتر غلامرضا فخری به همت کارگران بسیجی در برازجان خاکسپاری شد

پیکر اولین شهید مدافع سلامت استان شهید دکتر غلامرضا فخرایی به همت کارگران بسیجی تکفین و خاکسپاری شد

به گزارش خبرنگار بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام صادق (علیه السلام)؛مراسم تدفین و مراسم خاکسپاری اولین مدافع سلامت استان شهید دکتر غلامرضا فخرایی در گلزار شهدای برازجان و در جوار برادر شهیدش محمد جواد فخرایی در دشتستان به همت کارگران بسیجی پایگاه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات حبیب ابن مظاهر شهرداری برازجان حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات حضرت رسول(صل الله علیه وآله وسلم) انجام شد.

دکتر غلامرضا فخرایی متخصص بیهوشی سال‌ها در حوزه بهداشت و درمان در بیمارستان‌های کشور و درمان ایثارگران و آزادگان کشور خدمت کرد. همزمان با شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور جان خود را به خطر انداخت تا با سایر همکارانش در جبهه مبارزه با این ویروس منحوس کمکی به مردم سرزمین خود کند.

این شهید عزیز نیز پس از خدماتی که بیماران انجام داد، متاسفانه خود نیز به این بیماری مبتلا شد و پس از 5 روز دست و پنجه گرم کردن و تحمل این بیماری 29 فروردین به شهادت رسید. 

پیکر این شهید به زادگاهش برازجان جهت خاکسپاری در گلزار شهدای امام سجاد علیه السلام در جوار برادر شهیدش فرستاده شد. کارگران بسیجی پایگاه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات حبیب ابن مظاهر شهرداری برازجان پیکیر این شهید عزیز را تکفین و خاکسپاری کردند.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید