اخبار

در بوشهر رخ رخ داد

گرامیداشت چهل سالگی و نقش آفرینی جامعه کارگری و کارفرمایی در دفاع مقدس و با حضور استاندار بوشهر و فرمانده سپاه امام صادق (علیه السلام ) برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس و به همت سازمان کارگران و کارخانجات و بسیج مهندسین استان بوشهر ، مراسم تجلیل از کارگران و کارفرمایان و تولید کنندگان برتر استان با حضور دکتر گراوند استاندار و سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (علیه السلام ) در حسینه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار گردید .

به گزارش خبرنگار بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام صادق (علیه السلام)؛ مراسم تجلیل از کارگران و کارفرمایان و تولیدکنندگان برتر استان بوشهر و آغاز اجرای کارگروه های کارگری و صنعت یار به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر و با حضور گراوند استاندار بوشهر و سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (علیه السلام )و جمعی از مدیران کل ادارات و مسئولین و تولیدکنندگان این استان در حسینه عاشقان ثارالله بوشعر برگزار شد.

 سردار علی رزمجو در آیین تجلیل از کارگران و کارفرمایان و تولیدکنندگان برتر استان بوشهر با قدردانی از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان اظهار داشت : فعالان بخش اقتصادی و سرمایه گذاری با روحیه جهادی در عرصه تولید فعالیت می کنند .

وی ، با بیان اینکه اکنون در یک جنگ اقتصادی نابرابر با دشمنان قرار داریم گفت : برای گذر از این جنگ اقتصادی باید از تجربیات 8 سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس بهره برده شود .

سردار رزمجو تاکید بر تحقق شعار جهش تولید تصریح کرد : جهش تولید در سایه همدلی ، هماهنگی ، هم افزایی ، کار و تلاش مضاعف محقق می شود .

وی ، با بیان اینکه جهش تولید در سایه اخلاص و توکل به خدا محقق می شود خاطرنشان کرد : جهش تولید و تقویت سرمایه گذاری در استفاده از توامندی اقتصادی و بهره جستن از ظرفیت های داخلی عملی می شود .

فرمانده سپاه امام صادق (علیه السلام) استان بوشهر با اشاره به نقش مهم سپاه در تحقق جهش تولید بیان کرد : در راستای سیاست های جهش تولید 6 کارگروه تخصصی  در سپاه استان بوشهر برای اجرای طرح های جهش تولید در بخش کارخانجات و صنعت و معدن ایجاد شده است .

سردار رزمجو از تشکیل قرارگاه تخصصی صنعت و معدن خبر داد  و تصریح کرد :  این قرارگاه با هدف پیگیری حل مشکلات کارگران و کارخانجات ، صنعت کران و کمک به احیلء واحدهای صنعتی راکد راه اندازی شده است . وی ، تدوین 33 برنامه برای توامندسازی در صنایع را از دیگر برنامه ها در جهش تولید دانست و بیان کرد : 23 نفر هم صنعت یار برای عارضه یابی و مشاوره در واحدهای صنعتی و تولیدی شناسایی شده است .

 استاندار بوشهر مهندس عبدالکریم گراوند این استان را سرشار از انرژی و استعداد عنوان و تاکید کرد : همه ما لازم است با همتی بلندتر از گذشته در مسیر رفع مشکلات اقتصادی قدم برداریم تا دشمنان انقلاب اسلامی در این عرصه نیز مانند سایر عرصه ها به موفقیت  نرسند و مجبور به عقب نشینی شوند.

وی خاطرنشان کرد : دشمنان می دانند که مردم ما در دوران دفاع مقدس در سخت ترین شرایط در مقابل آن ها ایستادگی کرده اند به همین علت به جنگ اقتصادی با ملت ایران روی آورنده اند .

گراوند اضافه کرد : تحقق شعار جهش تولید می تواند مشکلات ما در زمینه اقتصادی و نیازهای ارزی ما را نیز برطرف کند به همین علت نیاز است تا ما در تولیدات خود بیش از گذشته به سمت ایجاد ارزش افزوده برویم .

استاندار بوشهر گفت : در حال حاضر 154 پروژه اقتصادی و تولیدی در استان بوشهر وجود دارد که دارای 60 درصد پیشرفت فیزیکی هستند که ان شاءالله این پروژه ها تا پایان دولت به بهره برداری می رسد.

استاندار رفع مشکل تامین منابع آب مردم استان بوشهر را نیز از مسائل مهم و بسار ضروری دانست و اظهار نظر کرد : رفع این مشکل اساسی نیز به صورت جدی در حال پیگیری است تا ان شاءالله مشکلات این بخش حیاتی از زندگی مردم استان بوشهر نیز حل شود . 

در پایان این مراسم از تعدادی از کاگران و کارفرمایان و تولیدکندگان برتر استان بوشهر در زمینه آبزیان ، استغال زایی ، بکارگیری فناوری های نوین در تولید ، صادرات ، تولید محصولات برق ، تولید لوله های پلی اتیلن ، تولید محصولات سللزی و بهداشتی ، فرآوری و صنایع تبدیلی خرما ، تولید انواع ماشین آلات بسته بندی و فرآوری خرما ، تولید کننده صنایع غذایی ، تولید کننده الکل ، فعال سازی معدن و احداث و احداث کارخانه آسفالت و سنگ شکن تجلیل به عمل آمد .

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید