اخبار ویژه

برگزاری نشست بصیرتی

کد خبر : 18936
پنجشنبه 5 آبان 1401 - 11:15
نشست بصیرتی

حضور کارشناس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز در جمع کارکنان و بسیجیان مجتمع گاز پارس جنوبی 

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر، محمدعلی قاسم زاده نداف کارشناس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز در جمع کارکنان و بسیجیان مجتمع گاز پارس جنوبی در خصوص ناآرامی‌های اخیر در برخی نقاط کشور اظهار داشت: بر خلاف افرادی که به دنبال توجیه کارهای خود هستند، اعتقاد داریم باید اتفاقات تحلیل شود. 

وی افزود: تحلیل بر خلاف توجیه مولفه های مختلف را بررسی می کند و مشکل کار را بیان می کند اما در توجیه سعی می شود که مشکلات را به گردن طرف مقابل بیاندازیم.

این کارشناس سیاسی گفت: دشمنان انقلاب همیشه سعی کرده اند افراد بی لیافت و باندباز را به هر ترفندی وارد رده های مدیریتی کشور کنند تا بتوانند جمهوری اسلام را ناکارآمد نشان دهند؛ کما اینکه در سال های اخیر شاهد چنین اقداماتی بوده ایم که باعث نارضایتی مردم شد.

نداف با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور اظهار کرد: ضد انقلاب برای اغتشاشات اخیر سناریوی سه وجهی جنسیتی، قومیتی و مذهبی را دنبال کرد و وقتی پروژه های کشته سازی شکست خورد، حادثه سیستان را به وجود آوردند.

وی خاطرنشان کرد: دولت جدید شاید تاکنون در زندگی مردم تغییر جدی به وجود نیاورده اما مشکل کشور را بررسی و پیدا کرده و درصدد تلاش برای رفع مشکلات است؛ به همین جهت دشمن فهمیده و تمام توان خود را برای به هم ریختن ایران به کار گرفته و فتنه‌هایی که هر 10 سال اتفاق افتاده بود، به سه سال کاهش پیدا کرده است.

وی با اشاره به توانمندی متخصصان ایرانی در خودکفایی کشور گفت: دشمن تمام تلاش خود را برای تحریم بنزین به کارگرفته بود اما با ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس و تولید بنزین توسط جهادگران ایرانی، نقشه های دشمن نقش برآب شد و تحریم در خصوص بنزین بی اثر شد.

کارشناس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به توانمندی موشکی کشور اظهار کرد: تاکنون برد موشک های ما دو هزار کیلومتر بوده اما در دهه مبارک فجر از موشک‌هایی با برد 6 هزار کیلومتر نیروهای مسلح رونمایی خواهد شد

انتهای پیام/

ارسال توسط : bushehr110
بازدید
دیدگاه