اخبار ویژه

به مناسبت هفته دفاع مقدس در عسلویه برگزار شد

کد خبر : 18855
جمعه 8 مهر 1401 - 22:31
برادر کاجی

به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس همایش جهاد تبیین با حضور سردار کاجی در مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر، این همایش به همت حوزه مقاومت بسیج کارگری حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام ویژه کارکنان شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور مدیران ارشد این مجتمع برگزار گردید.

در این مراسم سردار حاج حسین کاجی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس پیرامون روحیه اخلاص و ایثار همرزمان شهیدش سخنانی بیان نمود.

وی یکی از دستاوردهای دفاع مقدس را تقویت روحیه خود باوری در بین رزمندگان اسلام دانست و گفت: اگر‌ امروز ما در معادلات سیاسی و نظامی منطقه و جهان تاثیر گذار هستیم به واسطه تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه و روحیه جهاد و خود باوری رزمندگان ما است.

این یادگار جبهه و جنگ افزود: در این سال ها که در حال نبرد مستقیم و غیر مستقیم با جبهه استکبار جهانی هستیم، این شهدای مدافع حرم بودند که با تاسی از شهیدان دفاع مقدس قدم به عرصه ایثار و از خودگذشتگی گذاشتند تا ما امروز بتوانیم معادلات منطقه را به نفع جهان اسلام و تشیع تغییر دهیم .

وی ادامه داد: بی تردید امنیت مثال زدنی پیاده روی اربعین حسینی، این تجمع برزگ آخر زمانی، را شهیدان هشت سال حماسه و ایثار برای ما به ارمغان آوردند و تاریخ شاهد آن بود که دیکتاتورهای قدرتمند جهان هر کجا در مقابله اراده الهی قد علم کردند، مردم آن ها را به زباله دان تاریخ فرستادند.

کاجی گفت: بی شک شما کارکنان صنایع نفت و گاز هم در این شرایط جنگ نابرابر اقتصادی در حال جهاد در خط مقدم هستید و ارزش کار و تلاش شما برابر با مجاهدت رزمندگان دفاع مقدس است.

پایان خبر/

ارسال توسط : bushehr110
بازدید
دیدگاه