اخبار ویژه

در عسلویه انجام شد

کد خبر : 18775
سه شنبه 15 شهریور 1401 - 12:38
هادیان سیاسی

جلسه‌ی شورای تحلیل هادیان و مدیران سیاسی منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه به میزبانی حوزه مقاومت بسیج کارگری حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گردید. 

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر شورای ت هادیان و مدیران سیاسی منطقه چهارم ندسا با حضور دکتر اکبرزاده معاون سیاسی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به میزبانی حوزه مقاومت بسیج کارگری حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گردید. 

در ابتدای این مراسم سرهنگ مهدی خورشیدی مسول سیاسی منطقه چهارم ندسا به تشریح برنامه ها و اهداف این برنامه پرداخت.

در ادامه مهندس احمد باهوش مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن خیرمقدم به حاضرین در این مراسم، تلاش کارکنان مجموعه بزرگ نفت و گاز را در این منطقه مصداق جهاد اقتصادی بیان نمود .

حجت الاسلام فاطمی نیا مسول نمایندگی ولی فقیه در منطقه چهارم ندسا نیز از لزوم استمرار آموزش های نیروی انسانی ویژه کارکنان به ویژه تحلیل گران و مربیان سیاسی مطالبی را عنوان کرد.

در این مراسم یک روزه، سردار بارگاهی فرماندهی منطقه چهارم ندسا نیز در مورد نقش دریا در معادلات آینده جهان مطالب مبسوطی را بیان فرمودند، و به نقش خلیج و اهمیت راهبردی آن در تامین انرژی جهان اشاره کرد.

ایشان امنیت خلیج فارس را وظیفه‌ی همسایگان دانسته و به شیطنت‌های برخی از دولت‌های غربی بویژه آمریکا در خلیج فارس اشاره کردند. وی امنیت خلیج فارس و بالتبع، امنیت مرزهای کشور را خط قرمز سپاه دانسته و افزودند در این مساله با هیچ کشوری تعارف نخواهیم داشت.

 

سخنران این مراسم آقای دکتر اکبرزاده ضمن تشریح فعالیت های این معاونت در نیرو، پیرامون مسائل روز منطقه و جهان سخنانی را ایراد کردند.

ایشان هدف تحرکات اخیر استکبار جهانی در منطقه، به ویژه در حوادث عراق را تکه ای از پازل شوم تفرقه افکنی و تقابل شیعه در برابر شیعه عنوان نمود.

این‌مقام مسئول دیدار مقام معظم رهبری(ره) با هیئت دولت و نمایندگان اجلاس فرق جهان اسلام را تحلیل و بررسی نمود.

در پایان مراسم از هادیان سیاسی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

ارسال توسط : bushehr110
بازدید
دیدگاه