اخبار ویژه

صدور بیانیه

کد خبر : 18956
پنجشنبه 12 آبان 1401 - 18:26
سیزده آبان

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر به مناسبت ۱۳ آبان بیانیه صادر کرد

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام صادق علیه السلام؛ این سازمان به مناسبت روز ۱۳ آبان بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به این شرح می باشد

«ولن ترضی عنک الیهود ولا النصاری حتی تتبع ملتهم»
هرگز یهود و نصاری از تو خشنود نمی شوند مگر آنکه پیروی از آیین آن ها کنی (بقره آیه 120)
13 آبان، روز هیهات من الذله آزادگان تاریخ بر سر استکبار است. روز ملتی که به عاشورا و عاشوریان ایمان دارد و پندارش این است که آفتاب ظهر عاشورا غروب نخواهد کرد. 
کدامین 13 آبان؟
 13 آبان 43 یادآور تبعید 15 ساله امام امت به جرم افشای قانون ننگین کاپیتولاسیون یا 13 آبان 57 یادآور کشتار مظلومانه دانش آموزان و یا 13 آبان 58 تسخیر لانه جاسوسی  به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره)، آری 13 آبان بستر حوادثی بزرگ در سال های متفاوت قبل و بعد از انقلاب بود ولی روح همه این حوادث افشاگر خوی شیطانی آمریکای جنایتکار و مبارزه مردم مسلمان ایران بر علیه استکبار جهانی است. به رغم رویای باطل آمریکایی ها برای ایجاد خطای محاسباتی جمهوری اسلامی و تزلزل در باور و اراده ملت ایران، ملت مومن و بصیر ایران با هوشمندی و درایت این مقطع تاریخی را مدیریت و با تبدیل تهدید ها به فرصت های طلایی و تاریخ ساز، راهبردهای شیطانی و فتنه های آمریکایی، انگلیسی را عقیم و این دوره سکوی پرش برای ارتقای اقتدار ملی و پیشرفت همه جانبه کشور قرار خواهد گرفت.
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام صادق (علیه السلام) استان بوشهر ضمن محکوم کردن جنایات آمریکا و حوادث فتنه انگیز اخیر بر علیه همبستگی ملی ملت شریف ایران ، با حمایت همه جانبه از رهبری حکیمانه مقام عظمای ولایت از تمام آحاد امت بصیر و در صحنه ایران اسلامی  درخواست می کند با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله  13 آبان هیمنه استکبار جهانی را در هم شکسته و عظمت و قدرت ایران مقتدر را همچون گذشته به رخ جهانیان به نمایش در آورد. 

مدیریت فرهنگی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات - آبان ماه 1401

انتهای پیام/

ارسال توسط : bushehr110
بازدید
دیدگاه